Back to top
Back to top

ADMINISZTRACIÓS ASZISZTENS

JELENTKEZNI AZ [email protected] email cimen lehet.

kérjük küldje le fényképes önéletrajzát.

Elvárásaink:

  • Közép vagy felsöfokú gazdasági, adminisztrativ végzetség.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartási tapasztalatok.
  • Stressztűrő, jó problémamegoldó képesség, könnyü alkalmazkodás az új helyzetekhez, nehézségekhez.
  • Rugalmasság a váratlan utazások esetén.
  • Dolgoznivágyó, ambicios, pozitiv gondolkodás, dinamikus, megbizható személy.
  • Jó csapatmunkás , egyenes és jó komunikáció képességgel rendelkezzen.
  • B kateroriás jogositvannyal rendelkező.

Előny:

  • Magyar nyelv ismerete
  • Saját személygépkocsi
Amit elvárunk:
Irodai feladatok:
1. Adminisztrációs feladatok ellenörzése, feljegyzése és megoldása.
2. Az ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, emailen , és a felmerülő problémák megoldása.
3. A munkapontok logistikai feladatinak megszervezése és felügyelete, valamint a munkapontok és cégszékhelye közötti logisztikai feladatok felügyelete és nyomonkövése.
4. Az alkalmazottak GPS-en és videon való megfigyelése.
5. A tarsaság web és facebookoldalának karbantartása és frissitése szükség esetén.
6. A szerződések, más határidős iratok hatridejének folyamatos követése és meghosszabitása .
7. Piackutatás és új partnerek folyamatos keresése.
8. Kapcsolattartás a cég partnereivel és egyébb személyekkel.
9. Javaslatok és ötletek felvetése a még jövedelmezöbb müködéshez.
Terepmunka:
1. Az Erdelyben lévö négy munkapont dokumentumainak havi ellenörzése és összesitése.
2. Ütemezett és spontán történö látogatás a munkapontokon, ügyfeleknél .
Amit kínálunk:
Céges telefont
• Laptopot
• Vonzó fizetést
• Az üzemanyag megtéritését
• Hosszú tavú munkalehetőséget , fiatal – dinamikus csapattal.
0
0
Jelentkezési határidő:
30,30,2017
0